• Гумени ботуши FORNARINA GRAY

Налични размери: №37 -

Силни и елегантни. 

Оригигнални гумени ботуши  на Fornarina.

Размер на стелката 23 см.Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Гумени ботуши FORNARINA GRAY

  • Модел: FORNARINA GRAY
  • Наличност: В наличност
  • 359.00лв.
  • 90.00лв.


ОпцииЕтикети: ботуши, fornarina